CsColina Forum CS 1.6
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
CsColina Forum CS 1.6


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Formez o echipa de 5 jucatori, cunoscuti personal, pentru viitorul sezon PGL sau ACL asa de dragul vremurilor trecute ... cine este interesat sa posteze la forum aferent...

 

 Informatii de aderare la echipa serverului CsColina

In jos 
+16
Patra
SkiLLz0r^
C.B.U
Mickey
CiOoFy
Tazman
Dizzy
ziz
gbyu
Racheta
Ballack
s0s0
GreeN*c0c0
Nosferatu
Shaman
Ing.Quade
20 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
SkiLLz0r^
Junior
Junior
SkiLLz0r^


Data nasterii : 15/06/1991
Varsta : 32
Experienta CS : 4 ani!!
Localizare : Zarnesti / Brasov
Profesie : ce vreau eu!!!

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyVin Noi 12, 2010 5:09 pm

Vreau si eu sa ma bag in ajutorul sv-ului Smile ... sau un adminutz mic!!
Sus In jos
C.B.U
Membru Oficial CsColina
Membru Oficial CsColina
C.B.U


Data nasterii : 22/11/1985
Varsta : 38
Experienta CS : de mult
Localizare : Zarnesti / Brasov
Profesie : ce vreau eu

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyVin Noi 12, 2010 9:17 pm

Svrul e on , merge ,cei drept mie cu lag Neutral in fine haideti oficial la joaca Quade a uitat sa va zica !!!
Sus In jos
OVI




Data nasterii : 21/04/1987
Varsta : 37
Experienta CS : nush eu dinastea
Localizare : London city
Profesie : tarnacopar

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptySam Noi 13, 2010 11:54 pm

Dupa parerea mea de moldovean care este , citat doua puncte : in leg cu accesurili optim ar fi god, admin , slot ...dupa astea cu redirectele ce sunt alea ca e mai greu la cuca macaii aici in nord e ca scopurili au fost alea de a se face un server ptr "astia" care stiu ce e colina si cu ce se mananca ( cheta de paine , pate intins pe covor si sufleu de iaurt afumat )...ca dak avem norocu de ne populeaza astia de pe salam.ro tot degeaba ca le dau cu flit...ca tot satisfactia mai mare o am cand il bat pe asta de isi zice inginer [POT][BOT]Quade....so pana cand imi achizitionez si eu o nava spatiala sa ne impuscam ne vedem pe forum...miss u gaiz....al vostru campion ovidica pupici pisi :*
Sus In jos
Ing.Quade
Moderator CsColina
Moderator CsColina
Ing.Quade


Data nasterii : 15/06/1987
Varsta : 36
Experienta CS : Deee...aprox 8 ani.
Localizare : cscolina@yahoo.com

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptySam Noi 13, 2010 11:59 pm

Smile) [GOD][POT][Bot]Quade, hai cu naveta sa facem concurs de suferinte din nou! Ma ce al drq moldovean esti tu, dar nu e problema ne descurcam noi pana vi tu sa ne impusti nitel... salz fa campioano care esti tu bre!
Sus In jos
Nosferatu
Membru Oficial CsColina
Membru Oficial CsColina
Nosferatu


Data nasterii : 24/07/1985
Varsta : 38
Experienta CS : 6 ani cred
Localizare : Iasi/Brasov

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyDum Noi 14, 2010 8:59 am

OVI a scris:
Dupa parerea mea de moldovean care este , citat doua puncte : in leg cu accesurili optim ar fi god, admin , slot ...dupa astea cu redirectele ce sunt alea ca e mai greu la cuca macaii aici in nord e ca scopurili au fost alea de a se face un server ptr "astia" care stiu ce e colina si cu ce se mananca ( cheta de paine , pate intins pe covor si sufleu de iaurt afumat )...ca dak avem norocu de ne populeaza astia de pe salam.ro tot degeaba ca le dau cu flit...ca tot satisfactia mai mare o am cand il bat pe asta de isi zice inginer [POT][BOT]Quade....so pana cand imi achizitionez si eu o nava spatiala sa ne impuscam ne vedem pe forum...miss u gaiz....al vostru campion ovidica pupici pisi :*

hahaah tot un carnat ai ramas Smile) ti pup fa
Sus In jos
ziz
Membru Oficial CsColina
Membru Oficial CsColina
ziz


Data nasterii : 01/04/1986
Varsta : 38
Experienta CS : Multi ani

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyDum Noi 14, 2010 9:57 am

quade te am cam prins in offside ovi....Razz
Sus In jos
Ing.Quade
Moderator CsColina
Moderator CsColina
Ing.Quade


Data nasterii : 15/06/1987
Varsta : 36
Experienta CS : Deee...aprox 8 ani.
Localizare : cscolina@yahoo.com

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyDum Noi 14, 2010 11:20 am

Mi-a zis cu pod bot Razz chiar de la 1 bot am luat nickul de ce sa mint Very Happy
Sus In jos
Chucky





Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyDum Noi 14, 2010 5:46 pm

salz....mno...in 3-4 zile merg si eu sa depun banii...vb p mess quade
Sus In jos
SkiLLz0r^
Junior
Junior
SkiLLz0r^


Data nasterii : 15/06/1991
Varsta : 32
Experienta CS : 4 ani!!
Localizare : Zarnesti / Brasov
Profesie : ce vreau eu!!!

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyDum Noi 14, 2010 8:00 pm

Papusaaaaaaaa Smile)) .... Quade daca se poate dami pm cu id tau de mess
Sus In jos
BoomHeadshot!!!




Data nasterii : 27/06/1987
Varsta : 36
Experienta CS : De mult :)

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyLun Noi 15, 2010 12:38 pm

buna ziua bajetii.@n@kond@ sunt.sper sa ne vedem cati mai multi pe server, chiar daca eu l-am cam lasat pe cs asta Smile
Sus In jos
SkiLLz0r^
Junior
Junior
SkiLLz0r^


Data nasterii : 15/06/1991
Varsta : 32
Experienta CS : 4 ani!!
Localizare : Zarnesti / Brasov
Profesie : ce vreau eu!!!

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyLun Noi 15, 2010 9:30 pm

Salut alex Smile)):X
Sus In jos
Ing.Quade
Moderator CsColina
Moderator CsColina
Ing.Quade


Data nasterii : 15/06/1987
Varsta : 36
Experienta CS : Deee...aprox 8 ani.
Localizare : cscolina@yahoo.com

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyLun Noi 15, 2010 10:03 pm

Pai hai sus anaconda, cum sa-l lasi daca nu te lasa el:D

bine ai venit, era un forum pt prezentari dar nici o pr :p :*
Sus In jos
C.B.U
Membru Oficial CsColina
Membru Oficial CsColina
C.B.U


Data nasterii : 22/11/1985
Varsta : 38
Experienta CS : de mult
Localizare : Zarnesti / Brasov
Profesie : ce vreau eu

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyJoi Noi 18, 2010 6:45 pm

ooooo salutare sarpe bine ai venit !!Mai stii ma ceva hai sa te vedem si pe svr !Salutari Ovi sper sa iti rezolvi mai repede problemele sa te ocupi de Quade Razz
Sus In jos
Ing.Quade
Moderator CsColina
Moderator CsColina
Ing.Quade


Data nasterii : 15/06/1987
Varsta : 36
Experienta CS : Deee...aprox 8 ani.
Localizare : cscolina@yahoo.com

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyJoi Noi 18, 2010 8:02 pm

Ce dinti frumosi ai cbu Smile), cine e ovi de zici?! Zi mai bine ce facem cu sv tinem redirecte? Cine se mai baga sa posteze aici??
Sus In jos
ziz
Membru Oficial CsColina
Membru Oficial CsColina
ziz


Data nasterii : 01/04/1986
Varsta : 38
Experienta CS : Multi ani

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyVin Noi 19, 2010 4:24 pm

pai trebuie populat eu am net de kkt asa k nu am cum sa tin redirecte!!!mai bine le hostam undeva
Sus In jos
Ing.Quade
Moderator CsColina
Moderator CsColina
Ing.Quade


Data nasterii : 15/06/1987
Varsta : 36
Experienta CS : Deee...aprox 8 ani.
Localizare : cscolina@yahoo.com

Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 EmptyVin Noi 19, 2010 5:04 pm

Daca facem si una si alta ce are...eu azi am tinut ceva redirecte, merg, deci ramane de vazut...!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Informatii de aderare la echipa serverului CsColina   Informatii de aderare la echipa serverului CsColina - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
Informatii de aderare la echipa serverului CsColina
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» CsColina Public Server CS 1.6 - HOSTNAME: CsColina.gameszone.ro ; IP - 80.96.216.80:27015
» CsColina Challenge Take#13
» FORUM CsColina si pe gameszone.ro
» CsColina Challenge 2v2 - REGULAMENT
» CsColina Challenge Take#12 - INFO

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsColina Forum CS 1.6 :: CsColina.gameszone.ro Public Server-
Mergi direct la: